Najnowsze artykuły

Co należy wiedzieć o implantach...

Czy szukasz sposobu na zastąpienie jednego lub kilku brakujących zębów? Implanty stomatologiczne są lepszą opcją, aby naprawić swój uśmiech. Implanty...

Czytaj Więcej

Ten gadżet odmieni Twoje życie erotyczne - sprawdź sama!

Dildo stanowi imitację męskiego członka. Może być używane do stymulacji pochwy lub stref analnych. Na rynku istnieje wiele wersji tego akcesorium, z których każde jest ściśle dopasowane do zróżnicowanych potrzeb różnych kobiet. Dildo może służyć do masturbacji - stanowi jednak również świetny sposób na wprowadzenie nutki pikanterii do stosunku. Bardzo popularne są również dilda podwójne, które umożliwiają wzajemną stymulację przez dwie kobiety w tym samym czasie. Sprawdź, jak ten gadżet może odmienić Twoje życie erotyczne!

Oferta dildo na rynku - materiały, kształty, sposób działania

Kiedyś dildo i seksualność były tematami tabu - dzisiaj jednak dużo częściej można się spotkać z otwartością w tych kwestiach. Wynikiem tego jest bardzo szeroka oferta różnego rodzaju gadżetów erotycznych na rynku - w tym również dildo. Produkty możemy podzielić ze względu na:

  • Materiał (np. silikon, szkło, metal, żel)
  • Kształt (np. klasyczne, podwójne, realistyczne, z wypustkami, gigant)
  • Sposób działania (np. z przyssawką, strap-on)

W zależności od tego, na jakie dildo się zdecydujesz - będziesz doświadczać innego rodzaju stymulacji. Podstawowym - i tak naprawdę jedynym wyznacznikiem odpowiedniego akcesorium są Twoje preferencje.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z akcesoriami i chcesz kupić swoje pierwsze dildo - najlepszym wyborem będzie dildo klasyczne lub realistyczne w średnim lub małym rozmiarze. Pozwoli Ci ono poznać swoje preferencje i sprawdzić, czy określony rodzaj stymulacji jest dla Ciebie odpowiedni. Najważniejsze, abyś czuła się komfortowo. Wejdź na stronę Eroprezent.pl i odkryj ofertę gadżetów erotycznych, w tym dildo!

Jaki rozmiar dilda będzie dla Ciebie najlepszy na początek?

Bardzo często kobiety mają problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru dilda - szczególnie na początku swojej przygody z akcesoriami erotycznymi. Z tego powodu wybierają zbyt duże zabawki i na stałe zniechęcają się do ich używania.

Powinnaś zaczynać od jak najmniejszego rozmiaru - najlepiej zbliżonego do naturalnych rozmiarów męskiego członka. Dzięki temu będziesz w stanie sprawdzić, czy jest on dla Ciebie odpowiedni. Jeśli nie - powinnaś wybrać nieco większą alternatywę. Pierwsze dildo będzie stanowiło dla Ciebie punkt odniesienia podczas zakupu kolejnych zabawek.

dildo

Dildo silikonowe, z przyssawką. Jakie dildo wybrać?

Ogromną popularnością cieszy się dildo silikonowe z przyssawką. Jego główną zaletą jest brak konieczności trzymania go w dłoni i bardzo naturalne wrażenia - zbliżone do prawdziwego stosunku. Wystarczy, że dociśniesz przyssawkę do gładkiej powierzchni. Masz pewność, że nie zmieni ono swojego położenia. Możesz więc rozpoczynać zabawę! Silikon jest bardzo delikatny, a dzięki odpowiedniemu nawilżeniu wespniesz się na szczyt doznać seksualnych!

Dildo elastyczne, czy twarde - jakie będzie lepsze?

W zależności od tego, czy preferujesz bardziej “agresywną” i mocną stymulację, czy też delikatniejszą, ale bardziej zróżnicowaną - możesz wybrać dildo elastyczne (np. silikonowe czy żelowe) lub twarde (np. szklane lub metalowe). Z reguły na początku lepiej jest wybierać miękkie wersje - dopiero gdy uznasz, że potrzebujesz nieco większej intensywności, możesz wypróbować coś nieco twardszego.

Dildo gładkie, czy z wypustkami - które zapewnia lepszą stymulację?

Najpopularniejszym rodzajem dilda jest gładkie lub realistyczne - stanowiące wierną imitację członka. Alternatywą w tym przypadku jest dildo z wypustkami. Pozwala ono poprawić intensywność doznań, poprzez znaczne zwiększenie ilości punktów stymulacji. Bardzo ważne w jego przypadku jest jednak odpowiednie nawilżenie. Nie każda kobieta też przepada za tego typu stymulacją.

Jak używać dildo, aby zapewnić sobie maksymalny poziom doznań? Praktyczne porady.

Podczas zabaw z użyciem dildo, bardzo ważne są dwie zasady - nawilżenie i higiena. Użycie lubrykantów jest koniecznością - najlepiej delikatnych, takich na bazie wody. Nie bój się używać dużej ilości, ponieważ w przeciwnym wypadku podczas długotrwałej zabawy możesz być zmuszona do ponownej aplikacji. Po każdym użyciu powinnaś również wyczyścić dildo zgodnie z zaleceniami producenta.