Najnowsze artykuły

Ten gadżet odmieni Twoje życie erotyczne...

Dildo stanowi imitację męskiego członka. Może być używane do stymulacji pochwy lub stref analnych. Na rynku istnieje wiele wersji tego akcesorium, z...

Czytaj Więcej

Ten gadżet odmieni Twoje życie erotyczne - sprawdź sama!

Dildo stanowi imitację męskiego członka. Może być używane do stymulacji pochwy lub stref analnych. Na rynku istnieje wiele wersji tego akcesorium, z których każde jest ściśle dopasowane do zróżnicowanych potrzeb różnych kobiet. Dildo może służyć do masturbacji - stanowi jednak również świetny sposób na wprowadzenie nutki pikanterii do stosunku. Bardzo popularne są również dilda podwójne, które umożliwiają wzajemną stymulację przez dwie kobiety w tym samym czasie. Sprawdź, jak ten gadżet może odmienić Twoje życie erotyczne!

Oferta dildo na rynku - materiały, kształty, sposób działania

Kiedyś dildo i seksualność były tematami tabu - dzisiaj jednak dużo częściej można się spotkać z otwartością w tych kwestiach. Wynikiem tego jest bardzo szeroka oferta różnego rodzaju gadżetów erotycznych na rynku - w tym również dildo. Produkty możemy podzielić ze względu na:

  • Materiał (np. silikon, szkło, metal, żel)
  • Kształt (np. klasyczne, podwójne, realistyczne, z wypustkami, gigant)
  • Sposób działania (np. z przyssawką, strap-on)

W zależności od tego, na jakie dildo się zdecydujesz - będziesz doświadczać innego rodzaju stymulacji. Podstawowym - i tak naprawdę jedynym wyznacznikiem odpowiedniego akcesorium są Twoje preferencje.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z akcesoriami i chcesz kupić swoje pierwsze dildo - najlepszym wyborem będzie dildo klasyczne lub realistyczne w średnim lub małym rozmiarze. Pozwoli Ci ono poznać swoje preferencje i sprawdzić, czy określony rodzaj stymulacji jest dla Ciebie odpowiedni. Najważniejsze, abyś czuła się komfortowo. Wejdź na stronę Eroprezent.pl i odkryj ofertę gadżetów erotycznych, w tym dildo!

Jaki rozmiar dilda będzie dla Ciebie najlepszy na początek?

Bardzo często kobiety mają problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru dilda - szczególnie na początku swojej przygody z akcesoriami erotycznymi. Z tego powodu wybierają zbyt duże zabawki i na stałe zniechęcają się do ich używania.

Powinnaś zaczynać od jak najmniejszego rozmiaru - najlepiej zbliżonego do naturalnych rozmiarów męskiego członka. Dzięki temu będziesz w stanie sprawdzić, czy jest on dla Ciebie odpowiedni. Jeśli nie - powinnaś wybrać nieco większą alternatywę. Pierwsze dildo będzie stanowiło dla Ciebie punkt odniesienia podczas zakupu kolejnych zabawek.

dildo

Dildo silikonowe, z przyssawką. Jakie dildo wybrać?

Ogromną popularnością cieszy się dildo silikonowe z przyssawką. Jego główną zaletą jest brak konieczności trzymania go w dłoni i bardzo naturalne wrażenia - zbliżone do prawdziwego stosunku. Wystarczy, że dociśniesz przyssawkę do gładkiej powierzchni. Masz pewność, że nie zmieni ono swojego położenia. Możesz więc rozpoczynać zabawę! Silikon jest bardzo delikatny, a dzięki odpowiedniemu nawilżeniu wespniesz się na szczyt doznać seksualnych!

Dildo elastyczne, czy twarde - jakie będzie lepsze?

W zależności od tego, czy preferujesz bardziej “agresywną” i mocną stymulację, czy też delikatniejszą, ale bardziej zróżnicowaną - możesz wybrać dildo elastyczne (np. silikonowe czy żelowe) lub twarde (np. szklane lub metalowe). Z reguły na początku lepiej jest wybierać miękkie wersje - dopiero gdy uznasz, że potrzebujesz nieco większej intensywności, możesz wypróbować coś nieco twardszego.

Dildo gładkie, czy z wypustkami - które zapewnia lepszą stymulację?

Najpopularniejszym rodzajem dilda jest gładkie lub realistyczne - stanowiące wierną imitację członka. Alternatywą w tym przypadku jest dildo z wypustkami. Pozwala ono poprawić intensywność doznań, poprzez znaczne zwiększenie ilości punktów stymulacji. Bardzo ważne w jego przypadku jest jednak odpowiednie nawilżenie. Nie każda kobieta też przepada za tego typu stymulacją.

Jak używać dildo, aby zapewnić sobie maksymalny poziom doznań? Praktyczne porady.

Podczas zabaw z użyciem dildo, bardzo ważne są dwie zasady - nawilżenie i higiena. Użycie lubrykantów jest koniecznością - najlepiej delikatnych, takich na bazie wody. Nie bój się używać dużej ilości, ponieważ w przeciwnym wypadku podczas długotrwałej zabawy możesz być zmuszona do ponownej aplikacji. Po każdym użyciu powinnaś również wyczyścić dildo zgodnie z zaleceniami producenta.