Najnowsze artykuły

Co należy wiedzieć o implantach...

Czy szukasz sposobu na zastąpienie jednego lub kilku brakujących zębów? Implanty stomatologiczne są lepszą opcją, aby naprawić swój uśmiech. Implanty...

Czytaj Więcej

Licówki w Krakowie

Licówki porcelanowe – gwarancja pięknego oraz zdrowego uśmiechu

Aby organizm prawidłowo funkcjonował, każda jego część musi być w odpowiedniej kondycji. Tyczy się to także zębów. Ich dobry stan wpływa także na samą estetykę uzębienia, a ona bezpośrednio oddziałuje na pewność siebie. Ludzie, którzy mogą pochwalić się ładnym uzębieniem bez żadnych uszczerbków, zdecydowanie częściej się uśmiechają. Łatwiej jest im także nawiązywać kontakty z innymi ludźmi, ponieważ są otwarci na nowe znajomości. Dla ogromnej rzeszy osób białe zęby, o prostym kształcie, stanowią spełnienie marzeń. Takie uzębienie stanowi oczywiście kwestię czysto estetyczną jednakże ze względu na spore zapotrzebowanie w tym właśnie zakresie, stworzone zostały licówki porcelanowe.

Licówki porcelanowe Kraków

Konstrukcja licówek porcelanowych jest bardzo prosta. Mają one formę cienkich nakładek, które umieszcza się na stałych zębach. Są one osadzone mocno i solidnie, dlatego mają długi okres swojej naturalnej żywotności. Takie "ciało obce" może jednak wydawać się czymś krępującym ruch w obrębie jamy ustnej. Nic bardziej mylnego, nie powodują one tak naprawdę żadnego dyskomfortu. Ostatnie lata pokazały, iż mnóstwo osób decyduje się na wykonanie tego zabiegu. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że jego wykonanie jest bezbolesne, a sama cena dość atrakcyjna. Na terenie Krakowa może znaleźć wielu wyspecjalizowanych stomatologów, którzy zajmują się wykonywaniem licówek porcelanowych, a ich usługi cieszą się bardzo dobrą opinią.

Dlaczego warto zainwestować w licówki porcelanowe?

Idealnie białe uzębienie ma niebagatelny wpływ na poczucie własnej wartości oraz pewność siebie. Bieli zębów czyni twarz zdecydowanie młodszą i bardziej symetryczną. Te względy sprawiają, że popularność zabiegów mających na celu wybielenie zębów, staje się coraz większa. Taki zdrowy i ładny uśmiech, można wypracować zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i we własnym domu. Do takich celów produkowane są nakładki oraz paski, które mają za zadanie wybielenia szkliwa. Czy są skuteczne? Zazwyczaj rezultat ich stosowania jest znikomy. Naturalny kolor uzębienia u każdego człowieka jest nieco inny. Trudno jest doprowadzić go do odpowiedniego stopnia bieli dzięki takim, dość mało inwazyjnym metodom. Zdecydowanie lepszym, ale również i droższym rozwiązaniem, jest skorzystanie z profesjonalnych usług w gabinetach stomatologicznych. Licówki porcelanowe są jednym z zabiegów, najchętniej wybieranym. W Krakowie można skorzystać z opieki doświadczonych i fachowych lekarzy, którzy w przystępny sposób odmienią nasz uśmiech.

Różnego rodzaju zabiegi wybielające należy stosować naprawdę długo, aby uzyskać jakikolwiek efekt. Natomiast licówki porcelanowe są przeciwieństwem takich właśnie metod. Dzięki ich zastosowaniu można uzyskać nie tylko szybki efekt, ale również i trwały. Pacjent korzystający z takiego właśnie zabiegu ma możliwość wyboru odcienia licówek. Oczywiście w trakcie dokonywania takiego wyboru dużą rolę odgrywa także sam stomatolog. Pomaga on doradzić jaki kolor licówek będzie współgrał z karnacją danej osoby. Cena licówek nie jest przesadnie wysoka. Dzięki skorzystaniu z takiej metody można zatem wygenerować pewną oszczędność oraz zaoszczędzić sobie nerwów. Licówki stanowią dla szkliwa pewną ochronę i utrzymują je w bardzo dobrym stanie. Z tego też względu ostatecznie w dłuższej perspektywie czasowej, można uchronić się przed bolesnym i kosztownym leczeniem.

Cena licówki Kraków – wszystko, co co powinno się wiedzieć na temat zabiegu

Cena licówki w Krakowi, porównując dostępne na terenie tego miasta gabinety stomatologiczne, jawi się bardzo atrakcyjnie. To właśnie ta niska cena sprawia, że zabieg ten z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Oczywiście przed nałożeniem takich licówek, należy doprowadzić wszystkie zęby do odpowiedniego stanu. Muszą być one wyleczone i konieczne jest także delikatne zeszlifowanie szkliwa. Dzięki takim działaniom uzębienie jest skutecznie chronione, a cały efekt wygląda bardzo naturalne, na czym oczywiście każdemu pacjentowi zależy. Licówki mają za zadanie utrzymywanie zębów w bardzo dobrej kondycji, dlatego też ich zastosowanie wpływa na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się jakichś ukruszeń czy też różnego rodzaju ubytków. Z tych właśnie względów na dzień dzisiejszy licówek nie traktuje się tylko i wyłącznie jako rozwiązania, które ma zapewnić zębom estetyczny i zdrowy wygląd. Wiele osób decyduje się na ich nałożenie dlatego, że chce utrzymać zęby w lepszej kondycji. Więcej znajdziesz na https://cdcstomatologia.pl/licowki.html.